Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Studii superioare
• Minima experienta intr-o pozitie similara
• Cunoasterea limbii engleze este obligatorie; limba germana constituie avantaj
• Cunostinte de operare calculator
• Persoana atenta la detalii, orientata catre rezultate
• Tinuta si prezenta agreabila
• Capacitate de comunicare si relationare

Descrierea jobului

• Preia, transmite si indosariaza corespondenta din partea diferitelor entitati (parteneri, clienti, angajati) si redacteaza corespondenta catre acestia
• Mentine relatiile cu furnizorii de servicii/produse necesare pentru administrare, actualizeaza informatiile cu privire la acestia
• Bune abilitati de operare P.C. (Word, Excel, Outlook, Internet)

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru placut;

Compania nostra a fost infiintata in anul 2007 in Romania. Domeniul principal de activitate a societatii este, conform CAEN, turnarea si prelucrarea metalelor neferoase usoare, si anume aluminiu. Firma are in prezent 200 de angajati si este situata in Brasov.
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos