Asistent Manager

ELECTRIC VALCOR - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam coleg/colega pentru postul de Asistent Manager.
Daca esti o persoana organizata, sociabila si iti place lucrul cu oamenii, te asteptam in echipa noastra!
  • Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel).
  • Persoana capabila de a asimila lucruri noi.
  • Persoana calma, rabdatoare cu atitudine pozitiva si proactiva.
  • Persoana ordonata si atenta la detalii.

Descrierea jobului

Ce responsabilitati o sa ai:
  • redactare diferite documente solicitate de conducere;
  • procesezi informaţii si date;
  • organizezi, actualizezi şi urmăresti planul de activităţi;
  • comunici eficient in colaborarea cu alte departamente;
  • evidenta corespondentei - inregistrarea documentelor care intra/ies din societate;
  • evidenta, organizarea in siguranata a documentelor societatii
Iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut, adaptat unui colectiv tanar.
Venit lunar sigur, pachet salarial atractiv.
Locatia: Cârcea (transport asigurat din Craiova)
Programul nostru de lucru este 8 ore/zi de L-V 09:00 - 17:00

COMPANIE CU UN ISTORIC DE ACTIVITATE DE PESTE 15 ANI PE PIATA MATERIALELOR ELECTRICE SI DE AMENAJARI PE RAZA A 12 JUDETE DIN ROMANIA.

Publicat 20 mai 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos