Asistent Manager

BuildGreen - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Asadar, daca esti o persoana foarte bine organizata, cu bune abilitati de comunicare, cu o atitudine pozitiva si deschisa, atunci te asteptam cu drag in echipa noastra!

CERINTE GENERALE:

- o buna cunoastere a sistemelor de operare MS Office (Word, Excel, Powerpoint);
- studii medii sau superioare
- aptitudini de comunicare scrisa/ orala
- cunostinte de limba engleza de nivel mediu conversational
- spirit organizatoric, automotivat si proactiv
- persoana energica, sociabila, punctuala, atenta la detalii
- capacitate de a respecta termene limita
- atitudine orientata spre client, manifestata intr-o maniera politicoasa, profesionista si capacitatea de a gasi rapid solutii
- sa respecte valorile companiei si strategia de comunicare
- spirit de echipa, incredere, entuziasm si atitudine pozitiva
- abilitate de a rezolva cu zambet situatiile conflictuale
- te interesează clădirile sustenabile
- experienta pe o pozitie similara (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Editare, introducere, formatare, traducere texte, date si grafice.
- Actualizeaza baza de date (grafice, analize, rapoarte)
- Organizare, analize și validarea corectitudinii documentelor
- Vei avea o contribuție importanta la proiecte diverse, complexe și de impact.
- Tine evidenta proiectelor in desfasurare prin raportare zilnică / săptămânală / lunară;
- Analizeaza cereri de oferta si emite oferte clientilor, in functie de solicitari conform pregatirii realizata in cadrul companiei
- Raspunde cu profesionalism si amabilitate solicitarilor clientilor – telefonic si/ sau celor care se prezinta direct la receptie
- Desfasoara activitati de receptie si protocol (primirea clientilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;)
- Indosariaza si arhiveaza corespondenta primita din partea partenerilor, clientilor;
- Redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- Receptioneaza si transmite mesaje telefonice si e-mailuri;
- Asigura transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Actualizeaza baza de date documente;
- Elaboreaza si redacteaza documente și rapoarte cerute de management;
- Procura consumabile de birou si alte materiale necesare functionarii biroului ;
- Convoca participantii la sedintele firmei; Participa la sedintele de lucru si redacteaza minuta intalnirilor;
- Participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei;
- Calcul de indicatori, statistici si raportari interne;
- Colecteaza feedback-ul clientilor pentru a ne ajuta sa imbunatatim constant calitatea serviciilor oferite

Ne vom asigura ca vei primi indicații precise pentru fiecare task în parte. In plus, vei beneficia permanent de suportul unui Coordonator care te va ajuta oricând ai nevoie.

Suntem interesati de o colaborare pe termen lung!

Daca te regasesti in profilul pe care il cautam, aplica chiar acum si ne vom bucura sa te cunoastem si sa lucram impreuna.

Locatie:
Cotroceni Business Center, 7 Iuliu Maniu Blvd., 061072, Bucharest, Romania

Program de lucru:
Luni - Vineri, 8:30- 17:30 (pauza pranz 1 ora).

Beneficii:
Salariu oferit: 3000 - 3500 net in functie de cunostiinte, experienta si expertiza
- pachet premium asigurare medicala in sistemul privat
- telefon, laptop
- bonusuri salariale
- bonuri de masa

Daca doresti sa iei parte la calatoria de succes a echipei noastre, aplica acum pentru pozitia de Asistent Manager.

Va dorim mult succes!

Aplicatiile se pot trimite pana la data de 31.05.2022

Founded in 2010, BuildGreen was the first company in Romania to offer sustainable building consulting services and, to date, it is the leading consultant in the field of sustainable development and certification. BuildGreen provides the complete set of consulting services for the design, development and certification of sustainable buildings – from BREEAM and LEED certification services to dynamic simulation modeling, life cycle costing (LCC) and assessment (LCA), as well as full green building design support. Having the constant goal to provide a high-quality and professional service for the building and construction industry, BuildGreen achieved an outstanding track record in Romania: The largest portfolio of projects in the country (over 30 buildings successfully certified to date) and the highest success rate in the market (all certification processes reached the levels targeted by the clients, all certifications had a minimum Very Good/Gold level, whereas 25% of the certified projects achieved superior levels – Excellent). BuildGreen also stands for the highest certification level ever obtained by a building in Romania – BREEAM Excellent.

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022