ASISTENT MANAGER

MAX S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne dorim sa fii:
Persoană energică si pasionată in tot ceea ce face;
Dispusă la invatare continuă si dezvoltare personală;
Responsabilă fată de sarcinile de serviciu;
Să dai dovadă de initiativă, flexibilitate si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

*Asigura suport aparatului administrativ al societații;
* Organizează munca si activitatea colegilor și urmarește îmbunătațirea performanțlor acestora;
*Redactează și arhivează documente , întocmește rapoarte;
*Experienta in PC-WORD, EXCEL;
*Competente -engleza scris si vorbit;

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv adaptat si actualizat anual cu nivelul pietei;
- Spor de vechime;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Posibiliate de dezvolatare personală;
- Bonusuri si premii in functie de realizari;

In decursul celor 20 de ani de activitate, compania noastra, SC MAX SRL, si-a castigat reputatia in domeniul distributiei materialelor de constructii in regiunea de sud-est a Romaniei.

Bazandu-se pe experienta acumulata de-a lungul timpului si pe fidelitatea clientilor activi, printre care revanzatori sau constructori, societatea si-a extins activitatea concretizand 9 puncte de desfacere.

Calitatea produselor distribuite este garantata prin parteneriate cu furnizori, atent selectionati, cunoscuti pe plan national si international pentru certificarea standardelor inalte rezultate din procesul de productie. Trasatura definitorie a companiei o constituie responsabilitatea fata de clienti, angajati si parteneri.

Inca de la inceputul activitatii noastre suntem in stransa colaborare cu renumiti parteneri, producatori de materiale de constructii: Lafarge, Fabryo Corporation, Vox-Profile, Celco, Saint-Gobain Construction Products , Adeplast, Mechel Service, Ceresit, Tondach.

Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022