ASISTENT MANAGER

INPROCONSA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un nou coleg/a pentru departamentul nostru de secretariat , marketing si publicitate online
- cunoştinţe operare calculator
- persoană dinamică şi serioasă
- calităţi organizatorice, capacitate de adaptare, de a lucra operativ

Descrierea jobului

Vei coordona activitățile din cadrul proiectelor stabilind ordinea de priorități, resursele necesare și termenele limită;
Vei menține bune relații de colaborare și comunicare cu toți partenerii și clienții și vei asigura buna circulație a informației între aceștia și echipa care se ocupă de proiect;
Vei distribui sarcinile de lucru, vei organiza ședințele interne, vei monitoriza stadiul și evoluția fiecărui proiect;

Beneficii:
- oferim suport continuu in dezvoltarea profesionala a persoanelor fara experienta

SC INPROCONSA SRL DETINE UN LOC FOARTE IMPORTANT IN DISTRIBUTIA ECHIPAMENTELOR AGRICOLE

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos