Asistent manager

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Pentru noi, candidatul ideal este o persoană organizată și atentă la detalii; o persoană flexibilă și rezistentă la stres; are o puternică orientare către rezultat; are o bună capacitate de coordonare și de a realiza multiple sarcini; are cunoștință de limba engleză; cunoaște programele Office (Word, Excel, PowerPoint). detine permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități ale job-ului vizează:
-Menținerea legăturilor cu diverși furnizori, colaboratori;
-Suport în activitatea de management și de organizare a activitatii biroului;
-Pregătirea materialelor necesare, documentelor, prezentărilor pentru manager.
-Deplasarea la diverse institutii ale statului pentru depunere/ridicarea unor documentelor
-Evidenta si controlul planului de lucru a proiectelor ce se desfasoara in cadrul companiei

Beneficii:
-lucru într-un mediu plăcut;
-bonusuri și prime în funcție de performanță;
-decontare transport.
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022