Asistent manager

DIVA Interactive - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- cunostinte limba engleza (nivel incepator-mediu);
- cunostinte medii operare PC (Windows, Office, Internet, E-mail);
- capacitate de comunicare si relationare;
- capacitate de organizare a timpului, a sacinilor si a locului de munca (organizare pe prioritati);
- capacitatea de a respecta termene limita;
- punctualitate, flexibilitate, diplomatie, amabilitate, gandire pozitiva si eficienta, bun-simt;
- capacitatea de a lucra sub presiune.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- preluarea apelurilor telefonice;
- intocmirea documentelor de plata (facturi si chitante);
- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei ;
- asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor prin curier/posta, fax, email;
- coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat;
- coordonarea activităţilor de protocol (primirea şi îndrumarea vizitatorilor/candidatilor pentru interviuri);
- confirmarea telefonica a participantilor la diferite evenimente organizate de catre companie.

Beneficii:
- abonament privat de sanatate la Clinica "Regina Maria";
- reduceri la achizitionarea produselor companiei;
- alte beneficii care vor fi discutate in cadrul interviului.

*activitatea implica un program de lucru de luni pana vineri, in intervalul 09.00-18.00 (cu o ora pauza de masa) si se va desfasura de la sediul din Str. Sf. Elefeterie nr.26 (zona Eroilor), Sector 5.

Daca doriti sa va alaturati echipei noastre, va rugam sa ne trimiteti CV-ul Dvs. actualizat.
Persoanele care vor corespunde cerintelor noastre vor fi contactate in cel mai scurt timp, in vederea stabilirii unui prim interviu.

Diva Interactive reprezinta un grup de firme, a caror activitate se invarte in jurul targetului feminin.

Oferim atat continut online premium cititoarelor noastre, cat si servicii de publicitate eficiente clientilor cu care colaboram prin intermediul portalului divahair.ro.

Tot ce doresti sa afli despre rochiile de mireasa si tendintele in materie de nunti vei gasi pe Karena, revista noastra online adresata viitoarelor mirese, inca din 2007.

Revista online Qbebe vine in ajutorul mamicilor si viitoarelor mamici din 2008, cu sfaturi in legatura cu sarcina, ingrijirea bebelusului, alimentatia si psihologia acestuia.

Ne-am extins si pe partea de produse profesionale pentru saloane! Diva Hair Cosmetics este cel mai tanar membru al grupului nostru de firme.

Dasha.ro face parte, de asemenea, din grupul Diva Interactive, fiind un magazin online care se adreseaza femeilor din Romania. Comercializam incaltaminte si genti din piele, haine si accesorii de dama, iar serviciile noastre se caracterizeaza prin calitate, rapiditate si profesionalism.

Suntem o ochipa tanara, deschisa si orientata catre rezultate.

Te-am facut curios? Hai in echipa noastra!

Publicat 1 mai 2022 Reactualizat 31 mai 2022 Expiră 31 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos