ASISTENT MANAGER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta minim 3 ani in gestionarea documentelor unei societati comerciale;
- Abilitati dezvoltate dе comunicare si lucru in echipa;
- Spiritul organizatoric, abilitatţi de planificare si prioritizare;
- Prezenta dе spirit si atentie distributiva;
- Persoana serioasa, diplomata, stabila;
- Cunostinte dе MS Office (Word, Excel, PowerPoint; Outlook)
- Cunostiinte minime de contabilitate primara
- Absolvent de studii superioare;
- Cunostinte limba engleza - cel putin nivel mediu

Descrierea jobului

- Centralizarea si structurarea a informatilor interne cat si a documentelor;
- Organizarea arhivei societatii;
- Centralizarea documentelor lunare pentru predarea catre firma de contabilitate;
- Mentinerea legaturilor societatii cu diversi furnizori, colaboratori, cabinete de avocatura, notariate etc;
- Coordonarea activitatii de evidenta a personalului (ordinele de deplasare, cereri de concediu, arhivare, etc.);
- Gestionarea necesarului de consumabile si pastrarea legaturii cu colaboratorii;
- Oferirea suportului necesar membrilor echipei in diverse activitati;
- Organizarea agendei zilnice de lucru a managerului general;
- Mediu de lucru placut si profesionist;
- Pachet salarial atractiv;

Infinity Development S.R.L. este o firma cu 100% capital romanesc care activeaza in mai multe sectoare de piata.
Publicat 11 apr. 2022 Expiră 11 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos