Asistent Manager

Total Gama Prod - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Asistent Manager
  • Efectuarea sarcinilor administrative generale în departamentul tehnic, ținerea la zi a evidențelor, furnizarea de date, efectuarea sarcinilor de depunere a documentelor;
  • Intocmire necesar materiale pentru proiecte.
  • Urmarire flota auto (RCA, Casco, Taxe de Drum, inmatriculari, revizii, etc)
  • Asigurare buna functionare flota auto. (PSI, Prim Ajutor, consumabile, echipamente de protectie, etc)
  • Administrarea daunelor.
  • Comenzi online - asigurarea livrarilor si a curieratului aferent

Descrierea jobului

  • Asigură legătura dintre directorul general și persoanele din cadrul societății sau din afara acesteia.
  • Stabilește agenda de întâlniri zilnice ale directorului general pe baza programului acestuia și în limita timpului disponibil.
  • Primește vizitatorii și anunță persoanele de contact din societate.

Total Gama Prod si Profi Green Partners, parte a grupului Pungescu, companii romanesti, specializate pe piata de ambalaje personalizate, cu o echipă de oameni tineri, entuziaști și eficienți, cu o experiență de piață.

Oferta de produse Pungescu este variata, se modelează şi se îmbunătăţeste an de an, pe măsură ce piaţa şi nevoile clienţilor noştri cresc, iar inovaţia îşi face simţită prezenţa în domeniu.

În Groupul Pungescu, oameni cresc şi se dezvoltă odată cu brandul, evoluează şi se specializează. Cu peste 4000 de clienţi şi milioane de idei îndrăzneţe, Pungescu este brandul pe care vrei să-l reprezinţi cu pasiune şi profesionalism.
Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos