Asistent Manager

Quartz Matrix - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2300 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Companie orientată pe inginerie și soluții tehnologice, cu o experiență în piață de peste 27 de ani, recrutăm Asistent Manager.
Ești o persoană cu abilități de organizare și planificare?
Quartz Matrix are nevoie de tine!
Te căutăm pe tine, cel(a) cu inițiativă, dinamic(ă) și dornic(ă) de a te remarca prin acțiuni și rezultate!

Descrierea jobului

Dacă cele de mai jos te descriu așteptăm CV-ul tău:
  • Studii superioare finalizate;
  • Cunoștințe de operare PC și de utilizare a pachetului Office;
  • Experiență în activități administrative/ secretariat/ asistent manager reprezintă un avantaj;
  • Ești o persoană sociabilă, atentă la detalii, responsabilă, punctuală;
  • Lucrezi bine atât individual cât și în echipă;
  • Bune competențe de comunicare;
  • Te încadrezi și respecți termenele sarcinilor, ai capacitatea de a gestiona mai multe activități în paralel;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversational.
Descrierea rolului:
  • Oferă suport directorului general pentru activități specifice administrative și de protocol;
  • Participă alături de directorul general la anumite ședințe și proiecte;
  • Urmărește implementarea solicitărilor din cadrul ședințelor și se asigura de respectarea termenilor stabiliti;
  • Participă la elaborarea documentației specifice pentru autorizații și recertificări;
  • Oferă suport top managementului companiei în procesarea datelor despre procesele de vânzare, despre clienți, piață și competiție, întocmirea de rapoarte;
  • Identifică și formulează propuneri pentru îmbunătățirea proceselor, procedurilor și/sau fluxurilor de informații și date corelate cu standardele ISO;
  • Asigură managementul arhivării documentelor și al fluxului documentației comerciale;
  • Constituie o interfață de comunicare pentru interacțiunile cu celelalte departamente, cât și cu clienții;
  • Gestionează documentele și informațiile care intră și ies din companie, urmărește sarcinile și termenele impuse.
Beneficii:
  • Pachet salarial corelat cu performanțele - salariul va fi negociat în urma interviului;
  • Tichete de masă;
  • Tichete de vacanță/ pensie privată (după 1 an de activitate);
  • Abonament sală (parteneriat cu 7Card);
  • Zile de concediu suplimentare în funcție de vechimea în cadrul companiei;
  • Instruire și certificări plătite de companie;
  • Posibilitatea de a lucra și a te dezvolta în cadrul unei companii în continuă ascensiune, într-un mediu de lucru profesionist.

Descrierea companiei

MISIUNEA QUARTZ MATRIX

„Dezvoltăm permanent servicii de înaltă calitate și oferim soluții complete și inovatoare, bazate pe ultimele tehnologii, pentru ca toți clienții noștri să își atingă întotdeauna obiectivele.”

VALORILE QUARTZ MATRIX

Setul de valori pe care compania noastră îl promovează are la bază integritatea și respectul pentru ceilalți și activitatea lor:

Muncim INTENS și EFICIENT, acceptăm provocările și sărbătorim victoriile. Avem satisfacția lucrului bine făcut și îndeplinim OBIECTIVELE asumate. Răsplătim COMPETENȚA, INOVAȚIA, INIȚIATIVA și ASUMAREA RĂSPUNDERII. Rezultatele muncii noastre aduc VALOARE clienților noștri. Promovăm CORECTITUDINEA și RESPECTUL pentru clienți, colegi și companie. Prețuim și respectăm munca celorlalți și dezvoltăm SPIRITUL DE ECHIPĂ. Sprijinim fiecare membru al echipei pentru a PROGRESA profesional. Sprijinim initiațivele de îmbunătățire a activității și acceptăm CRITICA CONSTRUCTIVĂ.

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos