Asistent Manager

Moon Capital - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare;
- Experienta pe o pozitie similara de minim doi ani;
- Cunostinte PC (MS Office, etc.);
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Atitudine pro-activa, dorinta de a invata;
- Capabil de lucru in conditii de stres si termene precise;
- Capabil sa lucreze individual, dar si in echipa;
- Dornic sa creasca ierarhic prin performanta
- Preferabil disponibilitate imediata de angajare.

Descrierea jobului

- asistent manager pentru general manager
- raspunde de inregistrarile de contabilitate primara si de verificarea financiara a contractelor societatii
- raspunde de relatia societatii cu bancile
- verifica deconturile lunare ale angajatilor societatii
- managementul documentelor companiei (sortarea si expedierea corespondentei, arhivarea documentelor companiei, managementul contractelor incheiate de companie, sortare, arhivarea si evidenta lor, securizarea informatiilor cu caracter confidential)
- coordonarea relatiei cu furnizorii companiei
- evidenta obiectelor de inventar şi a mijloacelor fixe la nivelul intregii companii
- colectare date si organizarea lor de la departamentul tehnic si vanzari
- persoana de legatura cu departamentul contabil si cel tehnic
- coordonarea activitatii de evidenta a personalului (ordinele de deplasare, certificatele medicale, cererile de concediu , arhivare)
- activitati de preluare sarcini de la managerul general pentru rezolvare a anumitor sarcini

Aflată în plină expansiune, Moon Capital este reprezentantă în momentul de față 5 entități care oferă servicii în domeniul imobiliar și turism. Printre proiectele dezvolatate se numără Moon Resort Bușteni, primul resort de casuțe mobile din Romania și Moon Village Comarnic.
Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos