Asistent manager

CCC Shoes&Bags - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Asistent manager / Director Adjunct Magazin
Am aprecia la tine
  • Entuziasm, dinamism şi iniţiativă
  • Abilităţi de comunicare şi leadership
  • Atitudinea motivantă
  • Focus către performanţă şi îmbunătăţirea rezultatelor
  • Disponibilitate la program în ture şi în weekend

Descrierea jobului

  • Participi activ la realizarea obiectivelor calitative şi cantitative
  • Promovezi şi comercializezi produsele brandului
  • Monitorizezi performanţa angajaţilor şi realizarea obiectivelor de vânzări; în absența Managerului
  • Participi şi îndrumi echipa în vederea implementării şi menţinerii standardelor de Visual Merchandising
  • Participi la formarea echipei prin realizarea procesului de recrutare și selecție al candidaților; în absența Managerului.
  • Coordonezi şi motivezi membrii echipei, implicându-te în procesul de formare, instruire şi evaluare al acestora; în absența Managerului

Ce îți oferim
  • Posibilități reale de avansare și creștere profesională
  • Flexibilitatea programului
  • Tichete de masă
  • Bonusuri pentru performanțe
  • Reduceri la achiziţiile din magazine

Grupul CCC operează peste 1100 de magazine la nivel internaţional, cu o suprafaţă de vânzare de peste 600.000 m cu prezenţă în peste 22 de ţări din Europa şi nu numai. Grupul deţine propria fabrică pentru încălţăminte de piele, cu peste 14.000 de angajaţi şi vinde anual 50 de milioane de perechi de pantofi. Este un magazin multibrand, cu cele mai ample colecţii de pantofi şi genţi în tendinţe, la preţuri accesibile.

Cele mai importante brand-uri în magazinele CCC: Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, Clara Barson, Cesare Cave, Gino Lanetti, Nelli Blu, Nylon Red.
Publicat 26 nov. 2021 Reactualizat 26 dec. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos