Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 3500 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte de contabilitate primara (reprezinta un avantaj)
•Cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj)
•Bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
•Abilitati de comunicare, organizare si sistematizare
•Atentie catre detalii, responsabilitate, ordine, corectitudine si punctualitate

Descrierea jobului

•Inregistrarea, distribuirea si organizarea corespondentei si a documentelor
•Relationarea cu clientii si furnizorii de materiale si servicii
•Suport pentru colegii aflati in teren
•Activitati legate de administrarea si intretinerea biroului
•Asigurarea necesarului de papetarie, protocol, echipament de lucru
•Alte activitati specifice de secretariat si administratie
•Centralizarea si verificarea corectitudinii documentelor contabile primare primite de la terti cum sunt: facturi, chitante, deconturi, extrase de cont, conform cu legislatia in vigoare
•Inregistrarea si arhivarea in bune conditii a documentelor financiar-contabile.
•Asigurarea evidentei facturilor primite de la furnizori, a facturilor emise, a registrului de casa
•Evidenta, urmarirea si raportarea derularii contractelor de service
•Intretinerea relatiei cu furnizorii de servicii de personal, SSM, PSI, gesiunea deseurilor si intocmirea pontajului zilnic
•Verificare foi de parcurs auto, urmarirea asigurarilor RCA, CASCO, Rovignete, ITP pentru masinile firmei

Bonusuri / Beneficii:

Pachet salarial motivant negociabil in functie de calificari.
Bonusuri/prime
Telefon de serviciu
Contract de munca in conformitate cu legislatia, cu un program fix: luni - vineri 8:00 - 17:00, cu pauza de masa 1 h. Weekend-urile si sarbatorile legale sunt libere.

Proclim SRL este o societate cu capital privat, care își desfășoară activitatea prin proiectarea și execuția sistemelor de stingere incendiu, sisteme de climatizare HVAC și sisteme de încălzire pentru spații rezidențiale, comerciale, office și industriale.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos