Asistent manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Activitatea se va desfasura in orasul Otopeni.

Esti la inceput de cariera si vrei un job interesant intr-o atmosfera ralaxata? Te asteptam atunci sa depui aici CV-ul tau.

Cerinte
  • Experienta pe un post similar;
  • Studii superioare(finalizate);
  • Bune cunostinte de limba engleza;
  • Operare Microsoft Office;
  • Cunostinte operare social media.

Descrierea jobului

  • Intampina membrii/clientii clubului si ii asista pe perioada sederii in club;
  • Preia apelurile telefonice sau mesajele si efectueaza programari in platforma online;
  • Ajuta cu administrarea paginilor de social media ale clubului;
  • Incaseaza contravaloarea serviciilor oferite;
  • Efectueaza alte task uri ce tin de bunul mers al locatiei;
  • Dezinfecteaza suprafetele utilizate;
  • Tine stocurile si face comenzi catre furnizori la produsele necesare.
Oferta:
  • Bonuri de masa;
  • 1 masa pe zi;
  • Salariu atractiv (2500 Ron/Net);
  • Program flexibil (1/1 sau 2/2).

Champ du Golf este primul club indoor din tara destinat golfului. Aici poți să înveți sau să iti perfectionezi jocul de golf, indiferent de anotimp sau vremea de afară. Te așteaptă o atmosferă relaxată, 3 simulatoare Trackman, un putting green cu tehnologie SAM Puttlab si chiar si o mini bliblioteca.

Publicat 11 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos