Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Tehnoclima General Contractor este in cautarea a 2 persoane (1 care sa isi desfasoare activitatea la sediul central, iar cea de-a doua care sa ofere suport Directorului General, inclusiv pe teren) care sa se alature echipei sale pe pozitia de Asistent Manager.

Cerinte:

- Persoana absolventa de studii superioare;
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- Bune cunostinte ale pachetului Office (Word, Excel, PPT);
- Permis de conducere cat B.
- Disponibilitate de deplasare;
- Atitudine proactiva si orientare catre rezultate;
- Persoana organizata si riguroasa in desfasurarea activitatii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Indeplinirea activităților zilnice de secretariat;
- Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
- Se ocupa de promovarea imaginii si a serviciilor companiei in mediul online;
- Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor;
- Preluarea, înregistrarea, distribuirea documentelor, îndosariere și arhivarea corespondenței;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, email;
- Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
- Asigurarea suportului administrativ pentru departamentele interne;

Beneficii:

- Mediu de lucru stabil;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Salariu motivant;

Tehnoclima General Contractor - TGC a fost înființată în 1993 ca o companie generală de servicii de întreținere și construcții. De atunci, principalul nostru obiectiv a fost să deservim construcții civile, industriale, comerciale și rezidentiale. Si astazi reusim sa ne mentinem in topul celor mai longevive si profesioniste companii romanesti de constructii.

Toate aplicatiile primite in atentia noastra vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu. In cazul in care va doriti ca cv-ul dumneavoastra sa faca parte din baza noastra de date pentru eventuale oportunitati, asteptam cv-ul la adresa de email: recrutare@tgcgroup.ro.

Publicat 5 nov. 2021 Expiră 5 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos