Asistent manager

Riela Romania srl - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu 500 - 700 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii;
- foarte bune cunostinte de utilizare PC si MSOffice, cu preponderenta Word, Excel;
- utilizarea aparaturii de birou: scanner, copiator, etc.
- nivel ridicat de atentie la detalii
- rezistenta la stres, adaptabilitate, eficienta
- organizat, serios si cu dorinta de invatare, acomodare si performare.
- comunicare foarte buna, coerenta in exprimare
- cunostinta limba germana constituie avantaj

Descrierea jobului

Activitatea se va desfășura la sediul societății noastre in Bontida, jud Cluj.
Programul este de luni până vineri, de la ora 08:00 la ora 16:00, weekendurile și sărbătorile naționale sunt libere.
Desfasurarea activitatii de back office/secretariat:
- Inregistreaza documentele si corespondenta si asigura distribuirea si arhivarea acestora;
- Redacteaza si expediaza corespondenta interna si externa;
- Introducere date și gestionarea acestora
- Preia apelurile telefonice;
- Realizeaza activitatile administrative si de protocol;
- Intocmeste situatii si rapoarte solicitate de catre managerul direct;
- Gestioneaza transmiterea documentelor prin curier;
- Comunica in mod profesionist cu clientii interni si externi.
- Ofera suport administrativ tuturor departamentelor companiei;

Oferim un loc de munca stabila, cu un venit bun, cu posibilitate de marire in functie de performanta; decontam cheltuielile cu transportul, incheiem asigurare medicala privata.

Asteptam CV uri din Gherla, Dej, sau alte localitati aflate in proximitatea sediului companiei.

Societatea comercială RIELA România SRL a fost înfiinţată în anul 2003, ca reprezentant pe piaţa românească a mărcii germane RIELA, oferind produse şi instalaţii complete de tehnică cerealieră, personalizate pentru fiecare beneficiar în parte.

Activitatea de baza a societăţii noastre este vânzarea şi construirea de sistemelor de depozitare in silozuri, instalatii de curatat, selectat si tratat seminte, service garantie și post garanție.

Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 2 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos