Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 800 - 1000 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam o persoana ambitioasa si open minded, Cu abilitatea de a invata rapid.

Abilitati:
  • Bune abilitati de comunicare cu clientii si furnizorii
  • Competente digitale
  • Cunostinte foarte bune in utilizarea calculatorului
  • Abilitati de calcul
  • Seriozitate, punctualitate, persoana organizata cu initiativa si motivata

Descrierea jobului

O parte din sarcinile care trebuiesc indeplinite sunt:

Tinerea in evidenta a stocurilor de marfa ( deseuri ) peste 50 de tipuri.
Obtinerea tuturor autorizatiilor, revizuirilor si acordurilor necesare activitatii noastre. (APM, CNCAN, ISU, DSP, .)
Intocmirea borderourilor de achizitie de la persoane fizice
Indosarierea tuturor documentelor si copierea lor in format electronic.
Cautarea in mediul online / telefonic a unor potentiali clienti/furnizori.
Pregatirea documentatiilor pentru participarea la licitatii.
Administrare site web (Catalog de preturi pentru deseuri).
Tot ceea ce tine de contabilitate primara.
Cautarea in vederea angajarii a unor persoane competente pe diferite posturi.

Suran Trade & Recycling . Este urgent in cautare de Responsabil de mediu/Asistent Manager.

Activitatea noastra principala consta in tratarea si tranzactionarea deseurilor cu continut de metal pretios (DEEE, CATALIZATORI, TERMOCUPLE, CONTACTORI, .) si nu numai.
Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 16 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos