Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana tanara, cu initiativa, prezentabila, discreta, perseverenta, cumunicativa, organizata.
-cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet;
-limba engleză scris/vorbit;
-capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
-capacitate de a respecta termene limită;
-cunostinte de contabilitate primara;
-atenție către detalii;
-responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;

Descrierea jobului

-îndeplinirea activităților zilnice de secretariat;
-primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate;
-asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
-preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați;
-redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activității zilnice;
-asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail;
-actualizarea bazei de date documente;
-rezervări hotel parteneri externi, etc.;
-elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
-asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
-activitati de contabilitate primara;
-pregateste documentele in vederea predarii catre Biroul de Contabilitate central.
- biroul se afla in Bucuresti.

Salariul motivant

Descrierea companiei

Companie noua, cu activitate diversificata
Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos