Asistent manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem o echipa si cautam coleg/a pe pozitia de asistent manager:

Studii:
  • Absolvent/a al unei forme de invatamant liceale ;

CANDIDATUL IDEAL:
  • permis conducere categoria B - obligatoriu;
  • persoana inteligenta (gandire logica, memorie);
  • corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
  • sincera, dispusa la colaborare, amabila, atitudine proactiva;
  • ​cunostinte bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL;
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • capacitate de a respecta termene limita;
  • atentie catre detalii;
  • placere si abilitate de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

CE VEI FACE:
  • indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
  • preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor si comenzilor primite
  • redactarea corespondentei
  • asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
  • actualizarea bazei de date documente
  • elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute

Asiguram:
- Masina serviciu;
- Salariu se va negocia la interviu.

Descrierea companiei

Ferma agricola .
Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos