Asistent Manager

CONFIDENTIAL

Candidatul Ideal

  • Persoana optimista, organizata, responsabila, foarte atenta la detalii
  • Aptitudini de comunicare orală şi scrisă
  • Lucrul in echipa, promptitudine si eficienta in rezolvarea sarcinilor de serviciu
  • Acuratete si atentie la operare date
  • Experiență in domeniu: minimum 2 ani
  • Studii superioare
  • Bune cunostinte de operare PC, MS Excel şi MS Office, Outlook la un nivel avansat
  • Bune cunostinte de limba engleza, cunostintele de limba germana constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Organizează agenda managementului local
  • Gestionează stocul produselor de protocol, igiena, consumabile si echipamente
  • Preia, direcționează si efectueaza apelurile telefonice în interiorul și exteriorul companiei
  • Tehnoredactează documente, clasează și ține evidența acestora
  • Primește, ține evidența și repartizează corespondența în cadrul firmei
  • Colectează, redactează și distribuie planificarea activităților săptămânale (pentru echipa de management)
  • Menține legătura cu furnizorii, întocmește comenzi de achiziție și face recepția acestora
  • Tine evidenta proceselor verbale si a documentelor de protectia si medicina muncii
  • Se asigura de ordinea in spatiile de lucru si in salile de sedinta
  • Colecteaza si arhiveaza facturile de furnizori, cererile de concediu si alte documente
Beneficii:
  • Salariul motivant
  • Acces la programe de dezvoltare profesionala si personala
  • Mediu de lucru sanatos
  • Echipa tanara si dinamica

Filozofia noastra este de a puncta si de a ne dezvolta profitabil pe pietele cu perspective economice pentru solutiile noastre inovatoare si eficiente energetic pentru constructii. Marcile puternice ale companiei noastre sunt cunoscute astazi de toata lumea si au condus la confirmarea noastra ca unul dintre cei mai importanti producatori de materiale de constructie din lume.

Dezvoltarea noastra continua si ne-am dori sa ne insotiti pe acest parcurs.

In calitate de leader de piata in domeniul materialelor de constructii impunem cerinte ridicate cu privire la serviciile si produsele noastre. Daca va intereseaza sa ne fiti alaturi in vederea atingerii acestor obiective, va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs.
Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos