ASISTENT MANAGER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o coleg/a pentru postul de ASISTENT MANAGER cu:
- minim 6 luni experienta pe o pozitie similara;
- cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
- capacitate de a respecta termene limită;
- capacitatea de a comunica ușor și de a forma excelente relații cu colegii si colaboratorii externi;
- cunoscatoare a limbii engleza mediu-avansat.
- aspect fizic placut.

Descrierea jobului

- îndeplinirea activităților zilnice de secretariat si contabilitate primara;
- preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
- primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate;
- asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
- preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați;
- redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activității zilnice;
- asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail;
- rezervări hotel parteneri externi, etc.
- elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei.

Beneficii:
- salariu net 2000 RON, negociabil+ bonusuri de performanta;
- siguranta unei colaborari pe termen lung;
- oportunitati pentru dezvoltare continua;
- avantajul de a lucra intr-o echipa dinamica;
- avantajul de a lucra intr-o companie nationala.
Publicat 13 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos