Asistent Manager

Mexi Web Project - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Abilitați de comunicare, de prezentare, negociere si de lucru in echipa;
  • Cunostinte de limbi straine (Engleza/Germana/Franceza, etc.), constituie un avantaj;
  • Persoana responsabila in activitati;
  • Persoană cu abilități de rezolvare a problemelor;
  • Persoană activă, gândire pozitivă, amabilitate și eficiență;
  • Cunoștințe utilizare pachet Office, xerox, scanner;
  • Detinere permis Auto – categoria B - constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Atributii
  • Activități specifice de marketing;
  • Coordonarea si implementarea sistemelor, solutiilor si campaniilor de marketing,
  • Consultanta de specialitate si vanzari directe;
  • Dezvolta si mentine excelente relatii pe termen lung cu clientii;
  • Respecta strategia de vanzare si marketing a companiei;
  • Realizarea unui plan de promovare atat intern, cat si international;
  • Propune, stabileste, implementeaza strategia de promovare;
  • Responsabilitate in implementarea de actiuni noi a societatii;
  • Asigura solutionarea problemelor in relatia cu clientii;
  • Întâmpinarea clienților, furnizorilor si colaboratorilor;
  • Arhivează in bune condiții documentele firmei.

Beneficii:
  • Lucrul într-o echipă tânără și dinamică;
  • Loc de munca stabil, într-un mediu de lucru plăcut;
  • Experiența într-un domeniu nou, în care este încurajat spiritul de echipă și inițiativa;
  • Posibilitatea promovării în cadrul firmei;
  • Salariu fix

Mexi Group activeaza in domeniul online cat si offline a vanzarii de case, imobile, saptii comerciale, etc, atat intern cat si extern. Viziunea noastra este de a extinde portofoliul de produse atat pe piata interna cat si pe cea externa.
Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos