Asistent manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Limba engleza
-Atitudine pozitivă;
-Agilitate;
-Abilitati de comunicare
-Intuitie si receptia corecta a mesajelor
-Simt de răspundere;
-Discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
-Perseverenta;
-Corectitudine si flexibilitate fata de colegi;
-Rezistenta la stres;
-Lucrul în echipă;
-Deschisa catre crestere profesionala;

Descrierea jobului

-Preluare/efectuare apeluri telefonice;
-Completarea, consultarea si actualizarea bazei de date;
-Mentinerea relatiei cu clientii/furnizorii, colaboratorii;
-Administrare contracte;
-Redactare, pregatire documente;
-Updatarea documentelor active;
-Intocmirea si actualizarea informatiilor despre colaboratori;
-Pregatirea plicurilor pentru expediere prin serviciul de curierat;
-Indosarierea si arhivarea documente
-Centralizarea de date,
-Folosirea scannerului, a imprimantei, a xeroxului;
-Atributii administrative;
-Inregistreaza cererile de oferta in baza de date, redacteaza ofertele si informeaza departamentele implicate despre primirea cererii de oferta;
-Transmite ofertele pregatite si aprobate catre clienti;
-Se ingrijeste de evidenta feedbackului de la clientii sai prin chestionare de satisfactie client;
-Participa la evenimente de networking;
-Alte activitati de secretariat.

Suntem o firma producatoare tip tailor-made (la comanda) de mobilier comercial, POSM, semnalistica, Toteme, statii de benzinarie, display-uri, rafturi de tigari, standuri expizitionale, roof-tops si multe peste 120 de specialisti in Design, Proiectare, Productie, Vanzari. Sustinem comunitatea in permanenta, ajutand licee si facultati locale din Constanta prin proiecte de caritate de branding dar si prin finalizarea de proiecte, dar avem si prezenta la evenimente de business: Forbes, Euroshop Dusseldorf, Elite Business Women si multe altele
Publicat 28 sept. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos