Asistent manager

Tipul job-ului
Salariu 100 - 200 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • studii superioare finalizate – avantaj studii tehnice
  • cunoasterea limbii engleza abilitati operare calculator ( Microsoft Office avansat);
  • abilitati de comunicare si organizare;
  • persoana carismatica, sociabila si responsabila

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  •  Procesarea si urmarirea stocurilor de materie prima
  •  Intocmirea comenzilor pentru materii prime si materiale, precum si verificarea livrarilor
  •  Verificarea cu acuratete a facturilor corespunzatoare receptionarii comenzilor efectuate,
  •  Cautarea permanenta de noi furnizori pentru materiile prime, materiale si servicii
  •  Efectuarea reclamatiilor atat scrise cat si verbale catre furnizorii de materii, materiale si
  • servicii cu care interactioneaza in cazul in care marfurile receptionate nu sunt conforme
  •  Evidenta si negocierea corecta a contractelor cu furnizorii interni
  •  Colectarea facturilor care intra in cadrul societatii, stampilarea lor, distribuirea lor corecta
  • la departamentul de contabilitate
  •  Intocmirea tuturor avizelor de insotire a marfii
  •  Intocmirea pontajului lunar
  •  Monitorizeaza cerintelor potentialilor clienti , a clientilor si urmarirea comunicarii cu
  • acestia
  •  Primirea , analizarea si intocmirea raspunsurilor la cererile de oferta primite
  •  Promovarea in mediul virtual a serviciilor societatii

Oferta (bonusuri, beneficii)
  • contract de munca pe perioada nedeterminata
  • masina personala de serviciu
  • asigurare medicala
  • decontare transport
  • pachet salarial atractiv
  • bonuri de masa
  • posibilitatea dezvoltarii si acumulare de noi cunostinte
  • Bonus pentru cunostiinte de contabilitate primara!

Salariul se discuta la interviu si este in functie de aptitudini!

Punct de lucru: loc. Turda, str Bogata.

Birourile se afla in comuna Mihai Viteazu, jud Cluj ( langa Turda ). Pentru orice informatie ne puteti contacta

Societate comerciala, cu experienta de peste 25 de ani in industria lemnului, angajam asistent manager pentru productia de paleti si ambalaje din lemn.
Publicat 24 sept. 2021 Reactualizat 22 oct. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos