Asistent Manager

KOBO TECHNOLOGIES - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Cunostinte de limba engleza fluent (scris si vorbit);
- Abilitati excelente de operare calculator (MS Office);
- Abilitati de comunicare și prezentare;
- Responsabilitate, organizare și prioritizare a sarcinilor;
- Capacitatea de a gândi rapid combinatii si soluţii eflciente;

Descrierea jobului

- Inside sales;
- Contabilitate primară;
- Emitere facturi;
- Intocmire acte de livrare şi pregătire colete pentru a fi expediate;
- Redactarea ofertelor şi a contractelor;
- Suport pentru departamentele firmei.

Compania oferă:
- O colaborare sigură şi pe termen lung;
- Condiții de lucru excelente;
- Oportunitate de formare și dezvoltare;
- Salariu atractiv

Kobo Technologies S.R.L. este unic distribuitor şi service autorizat în Romania pentru produsele fabricate de Leister Technologies AG în Elvetia. Produsele noastre sunt profesionale şi îşi găsesc aplicaţii în domeniul sudării plasticului cu aer cald (acoperişuri, panouri şi prelate, inginerie civilă, tuneluri şi depozite de deşeuri, fabricare plastic, pardoseli şi termocontractare) cât şi în aplicaţii industriale (încalzire, uscare, topire, termocontractare, sterilizare etc). Pentru mai multe detalii accesaţi site-ul nostru: www.leister-romania.ro)
Publicat 1 iul. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos