Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Profil candidat:
  • Absolvent studii superioare
  • Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara
  • Cunostinte bune de operare PC: Word, Excell, PowePoint
  • Limba engleza nivel avansat
  • Limba maghiara
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
  • Capacitatea de a respecta termene limita
  • Foarte bune abilitati de organizare
  • Abilitati de comunicare
  • Simt practic
  • Atentie la detalii

Descrierea jobului

  • Asistarea Directorului in activitatea sa zilnica
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de catre management
  • Organizarea agendei superiorului direct
  • Asigurarea suportului administrativ
  • Redactarea corespondentei de afaceri si asigurarea transmiterii documentelor prin email
  • Organizarea documentelor in bibliorafturi, gestionarea fluxului de documente
  • Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate
  • Alte activități ce țin de munca de asistent(a)
  • Integrare intr-o echipa tanara si dinamica

Munca noastră are în centrul ei ideea de „comunitate”. Dedicăm constant timp și energie pentru a crea soluții inovative în zona antreprenoriatului, economiei sociale și a transferului de cunoștințe în folosul comunităților. Fundația Civitas pentru Societatea Civilă este și va rămâne o organizație dedicată programelor de dezvoltare sustenabilă.

Programele şi proiectele noastre sunt în domeniul dezvoltării regionale şi locale, iar cele patru sub-domenii de activitate sunt: dezvoltarea comunitară și buna guvernare, antreprenoriatul și economia socială, creșterea capacității societății civile, respectiv dezvoltarea economică rurală.

www.civitas.ro

Publicat 26 iun. 2021 Reactualizat 24 iul. 2021 Expiră 26 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos