Publicat 05 Apr 2021 | Expiră 06 Mai 2021

Asistent Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate
- cunostinte avansate de limba engleza
- cunostinte avansate operare PC – Word, Excel
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica;
- corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp, cu prioritizarea acestora
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- abilitate de a invata lucruri noi
- seriozitate si confidentialitate

Descrierea jobului

- Acordarea de suport si asistenta Directorului General in bunul mers al companiei;
- Managementul relatiei si asigurarea corespondentei scrise (romana si engleza) si telefonice, cu furnizorii, clientii si partenerii;
- Stabilirea de intalniri cu clientii, furnizorii si partenerii;
- Gestionarea agendei zilnice a managerului si informarea in timp util a superiorului asupra activitatilor programate;
- Coordonarea intalnirilor si sedintelor, intocmirea minutelor si asigurarea serviciilor de protocol;
- Organizarea detaliilor legate de deplasarea Directorului General in delegatii (bilete de avion, cazare, etc);
- Gestionarea fluxului de documente din cadrul societatii;
- Redactarea, urmarirea si actualizarea contractelor comerciale;
- Intermedierea si asigurarea unei comunicarea interdepartamentale eficiente.
- Realizarea de prezentari si rapoarte;
- Intocmirea unor analize de business;
- Asigurarea protocolului;

Beneficii:
salariu atractiv
posibilitate de promovare

Descrierea companiei

Lant de clinici medicale.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent Manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles