Publicat 15 Feb 2021 | Reactualizat 27 Feb 2021 | Expiră 17 Mar 2021

Asistent manager

10 posturi

Candidatul ideal

Cerinte:
- cunostinte medii/avansate limba engleza
- buna cunoastere a pachetului Microsoft Office
- abilitati de comunicare si interactiune cu oamenii
- persoana bine organizata, adaptabila si capabila sa ia decizii prompte

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in cladire de birouri, in zona Leu (aproape de statia de metrou Politehnica).

Oferta (bonusuri, beneficii):
- mediu antreprenorial dinamic, echipa tanara, diversa si open-minded
- initiativa si exprimarea libera a ideilor este apreciata
- posibilitatea de a acumula cunostinte noi
- posibilitatea de a colabora si interactiona cu parteneri straini (unul dintre partenerii de afaceri este din China, iar o parte din personalul care colaboreaza cu noi este din Filipine)
- posibilitatea de bonusuri

Postul include:
- sprijinirea companiei in realizarea activitatilor zilnice
- oferte de vanzari
- listarea de produse electronice pentru vanzare
​- pregatirea livrarilor conform comenzilor online primite
- emiterea facturilor conform comenzilor
- emiterea documentelor de insotire a expeditiilor
- inventarierea si organizarea produselor
- intocmirea de documente administrative

Job-ul este full-time, programul de lucru este intre orele 9:00-18:00, cu pauza intre orele 13:00-14:00 (8 ore de lucru si o ora pauza), de luni pana vineri, cu respectarea sarbatorilor legale si weekend liber.

Firma Optimus Digital S.R.L. se ocupa de comert online, cercetare-dezvoltare in inteligenta artificiala, tehnologia informatiei si electronica.

Asistent manager  -  Optimus Digital SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles