Publicat 05 Feb 2021 | Reactualizat 07 Mar 2021 | Expiră 08 Mar 2021

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru acest post in viziunea noastra are următoarele calitati :
1. Este un bun ascultator, are rabdare cu ceilalti.
2. Are bun abilitațide comunicare.
4. Are un aspect profesional - prima impresie conteaza, iar aspectul profesional al candidatului este important pentru noi.
5. Este flexibil si deschis la rezolvarea oricaror sarcini

Descrierea jobului

Postul presupune :
Asigurarea in dublu sens a fluxului informational intre firma si clientii externi, precum si intre departamentele firmei.
Promovarea imaginii firmei prin activitatea pe care o desfasoara.
Preia apelurile telefonice și mesajele notand comenzile sau directioneaza apelul catre persoanele care ar putea sa cunoasca problema.
Transmite e-mail-uri si memo-uri.
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct.
Manifesta atentie fata de toate persoanele straine care vin in firma indiferent in ce calitate se prezinta acestea.
Are o atitudine politicoasa atat fata de colegi, cat si fata de persoanele cu care vine in contact in cadrul firmei.
Se ocupă de agenda de călătorie (bilete de avion, cazare la hotel, etc.) a colegilor când este nevoie.

Misiunea noastra este de a oferi clientilor soluții de cea mai inalta calitate, intr-un timp scurt si la pretul cel mai avantajos. De aceea suntem numarul 1.

Viziunea noastra corporativa este sa devenim liderul necontestat in domeniul furnizarii de piese auto originale din dezmembrari.

Valorile noastre se afla la temelia tuturor deciziilor si actiunilor noastre.

Expirat
Asistent manager  -  SC ALFA DEZMEMBRARI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles