Publicat 01 Feb 2021 | Expiră 04 Mar 2021

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoană dinamică, serioasă, conştiincioasă, punctuală, responsabilă, atentă la detalii, proactivă, bune abilităţi de comunicare;
  • Absolvent studii superioare;
  • Cunoştinţe temeinice operare PC (MS Office avansat – Word, Excel, Power Point, Outlook);
  • Excelente abilităţi organizatorice, orientare către rezultat, receptivitate şi iniţiativă;
  • Capacitate de coordonare, analiză şi sinteză;
  • Eleganta si corectitudine in exprimare, scris si vorbit
  • Capacitatea de a analiza si rezolva problemele
  • Capacitatea de a ierarhiza sarcinile, informatiile si documentele
  • Limba engleza scris si citit, nivel mediu.avansatl
  • Pastrarea confidentialitatii activitatilor, informatiilor si documentelor;

Descrierea jobului

  • gestionarea mail-urilor si a documentelor interne fizice/electronice
  • implicare activa in activitati administrative/ office management
  • planifica agenda CEO-ului companiei
  • asigura suport administrativ
  • indeplinirea activitatilor zilnice
  • programarea intalnirilor si inregistrarea zilnica a acestora
  • realizarea rapoartelor
  • Analiza rapoartelor și recomandarea măsurilor de îmbunătățire

BENEFICII:
  • Mediu de lucru plăcut, garantat
  • Pachet salarial motivant, în funcție de cunoștințe și abilități
  • Sistem de avansare în cadrul companiei
  • Programe de training

Descrierea companiei

LENSA.RO - "MAGAZINUL ANULUI ÎN E-COMMERCE 2018"
Locul I la categoria "Health&Beauty" - gala GPEC 2018

Lensa.ro este lider de piață în optica online din România, comercializând peste 12.000 produse (ochelari de soare, ochelari de vedere, lentile de contact, lentile colorate)
Pentru mai multe detalii vizitați site-ul nostru, www.Lensa.ro sau pagina de Facebook: https://www.facebook.com/LensaRomania

Comercializăm branduri de renume mondial precum: Alcon, Bausch&Lomb, Cooper Vision, Johnson&Johnson, Soleko, Colourvue, Ray-Ban, Vogue, Arnette, Boss Orange, Hugo Boss, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Polaroid, Carrera, Avanglion, Pepe Jeans, Pierre Cardin, Converse, United Colors of Benetton, Diesel, Thema, Hello Kitty, Dior, Givenchy, Carrera, Guess, etc.

Suntem alegerea nr. 1 a consumatorilor din România în ceea ce privește achiziția de produse de optică.

Dacă dorești să faci parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios, te așteptăm să ne cunoaștem!

Expirat
Asistent Manager  -  SC TENSA ART DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles