Publicat 14 Ian 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Asistent manager

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

- Cunoasterea limbii engleze (vorbit si scris);
- Foarte bune cunostinte si rapiditate in operare PC - pachetul Microsoft Office,in special Word, Excel, Access.
- Operare telefonie, gestionare e-mailuri, copiator multifunctional;
- Abilitati deosebite de comunicare si relationare;
- Buna organizare, responsabilitate, initiativa; capacitate de lucru in echipa;
- Indemanare, flexibilitate; seriozitate, atentie la detalii;
- Experienta in activitatea de logistica si secretariat;
- Disponibilitate de angajare, preferabil imediat.

Descrierea jobului

Descrierea jobului- redactarea si gestionarea corespondentei cu furnizorii externi in limba engleza si cu furnizorii interni in limba romana, urmarirea derularii contractelor economice;
- pregatirea si transmiterea ofertelor pentru produsele din portofoliu;
- facturarea marfurilor catre clientii companiei;
- plasarea comenzilor la furnizori externi si interni precum si urmarirea derularii acestora pana la primirea marfii;
- planificarea si preluarea marfurilor de la furnizori externi sau interni cu firmele de transport agreate
- gestionarea apelurilor telefonice, a corespondentei e-mail si informarea imediata a managerului la primirea acestora;
- intocmirea documentelor (AWB) pentru livrare cu curier rapid: produse, facturi, contracte, etc.
- pastrarea si arhivarea documentelor: contracte, comenzi, documente de receptie, etc;

Beneficii:
Salariu atractiv: 2500-2750 lei negociabil in functie de aptitudinile si competentele persoanei respective.
Selectarea se va efectua pe baza CV-ului care se va transmite la adresa: [email protected]
Relatii suplimentare la tel. 0722 270 170 persoana de contact: Pricopoaea Constantin.

S.C SICROMAL TECH SRL Bacau in calitate de importator si distribuitor de produse metalurgice de peste 28 de ani, este in cautarea unei persoane care sa indeplineasca functia de asistent manager.

Asistent manager  -  SC SICROMAL TECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles