Publicat 23 Ian 2020 | Reactualizat 20 Feb 2020 | Expiră 23 Feb 2020

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:

  • Vrei sa inveti
  • Iti place sa lucrezi organizat
  • Esti din Harghita sau Covasna
  • Esti dispus(a) sa lucrezi in localitatea Tusnad Nou
  • Vorbesti bine limba romana si limba maghiara
  • Ai utilizat un sistem ERP si stii bine Excel

Descrierea jobului

Ce ar urma sa faci:

  • sa comunici cu colegii
  • sa pregatesti rapoarte
  • sa centralizezi comenzi si alte date
  • sa urmaresti prioritatile pe care le primesti
  • sa propui solutii

Suntem Apemin Tusnad, o echipa de oameni deschisi la minte, ne intelegem bine si ne pasa de ce facem. Tinem la oamenii cu si pentru care lucram. Tinem la calitatea produselor noastre. Tinem la a construi sanatos. Facem mai mult decat vorbim. Invatam de la cei mai buni si ne bazam pe oameni si tehnologie. Aici gasesti colegi cu care poti lucra usor si poti promova atunci cand esti pregatit(a). Noi suntem punctuali si disciplinati. S-ar putea sa nu iti placa prea mult sa te trezesti devreme dimineata, dar sigur vei aprecia ca iti ramane timp pentru tine in a doua parte a zilei.

Expirat
Asistent Manager  -  Apemin Tusnad SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles