Publicat 29 Nov 2019 | Expiră 30 Dec 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte foarte bune de limba engleza si germana scris / vorbit.
  • Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
  • Experienta de minim 1 an pe un post similar.
  • Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office;
  • Cunostinte corespondenta de afaceri
  • Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare,
  • Abilitatea de a comunica la nivel managerial
  • Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta
  • Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post.
  • Capacitate de organizare pe prioritati;

Descrierea jobului

  • Planificarea agendei de lucru a Chief Executive Officer;
  • Gestionarea mesajelor si a corespondentei;
  • Organizarea deplasarilor;
  • Traducerea si redactarea de documente;
  • Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor;
  • Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate;
  • Organizarea si administrarea agendei zilnice de lucru a Chief Executive Officer;
  • Asistarea Chief Executive Officer in activitatea sa zilnica
  • Participa la intalniri impreuna cu Chief Executive Officer;
  • Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient;

Responsabilităţi
  • Managementul documentelor companiei (sortarea şi expedierea corespondenţei, arhivarea documentelor companiei, managementul contractelor incheiate de companie, sortare, arhivarea şi evidenţa lor, copierea şi multiplicarea acestora, securizarea informaţiilor cu character confidenţial, se ocupa de traducerea anumitor documente când situaţia o cere)
  • Gestionarea fluxului informaţional generat în interiorul companiei (întocmirea şi trimiterea către persoanele participante a ordinii de zi a şedinţelor, întocmirea proceselor verbale ale şedinţelor, redactarea şi trimiterea procedurilor şi a regulilor interne în conformitate cu normele interne ale companiei)
  • Administrarea apelurilor de intrare în companie
  • Coordonarea activităţilor de protocol(primirea şi îndrumarea vizitatorilor, administrarea bugetelor pentru mesele şi evenimentele de protocol organizate de companie)
  • Coordonarea activităţilor de deplasare a personalului companiei (se ocupă de rezervări, întocmirea documentaţiei necesare pentru deplasări, procurare de bilete)

Automobile Bavaria Group este cea mai mare reţea de dealeri BMW din Europa Centrală şi de Est. Compania detine 12 dealeri in România şi 4 dealeri in Germania (lângă Munchen). În 2019, Automobile Bavaria împlinește 25 ani de la înfiinţare, fapt ce pune în evidență vasta experienţa în serviciile de vânzare şi post-vânzare pe care o deține pentru mărcile din portofoliul BMW Group. Experiența și calitatea serviciilor oferite de Automobile Bavaria Group asigură orice client că alegând dealerii din reţeau noastra a luat cea mai bună decizie pentru el şi maşina pe care o utilizează. Automobile Bavaria şi dealerii săi comercializează automobile BMW, MINI, Rolls Royce, motociclete BMW și Husqvarna, noi şi rulate. Pentru marca MINI Automobile Bavaria are trei puncte de service în România, la București, Cluj și Timișoara. Toate mărcile beneficiază de service specializat cu acoperire națională și puncte de service în cele mai mari orașe din țară. Automobile Bavaria Group oferă partenerilor săi o gama extinsa de servicii de: · închiriere maşini prin intermediul companiei Bavaria Mobility; · asigurări prin intermediul Bavaria Broker de Asigurari. · vânzare şi service pentru vehicule comerciale MAN şi autobuze Neoplan noi şi rulate, prin intermediul companiei MHS Truck & Bus importatorul general pentru România.

Expirat
Asistent Manager  -  Automobile Bavaria

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles