Publicat 13 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent de studii medii-superioare;
-Abilitati de lucru atat independent cat si in echipa;
-Seriozitate;
-Cunostinte de operare PC
-Abilitati de comunicare, adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
-Persoana sociabila, organizata, dinamica, motivata de rezultate

Descrierea jobului

Activitati administrative si de secretariat
Intocmire documente
Actioneaza ca interfata cu restul departamentelor si intermediaza comunicarea cu managerul
Oferirea de informatii si suport persoanelor care intra in companie;
Intocmirea diverselor rapoarte
Se ocupă de corespondenţa (email, fax, poştă )

Cosmos Mobile este cel mai mare distribuitor independent de cartele SIM în România. Forta de vanzari bine pregatita a companiei impreuna cu sistemul sau de distributie sofisticat au reusit sa faca Cosmos Mobile cel mai mare distribuitor al Telekom, Vodafone, Orange si Lycamobile, acoperind intregul teritoriu al Romaniei. Rețeaua companiei se extinde la 6000 puncte de vânzare (POS) / lună și peste 10.000 de vizite în mod regulat. În plus, Cosmos Mobile are o forță de vânzări B2B care realizeaza oferte personalizate pentru clienți.

Cosmos Mobile is the largest independent SIM prepaid distributor in Romania. The company’s highly trained sales force along with its’ sophisticated distribution system have managed to make Cosmos Mobile the largest distributor of Telekom, Vodafone, Orange and Lycamobile covering the entire Romanian territory. The company’s network extends to 6000 points of sale (POS) / month and more than 10.000 visited on a regular basis. In addition Cosmos Mobile has a B2B sales force offering customized mobile offers for its clients.

Expirat
Asistent Manager  -  COSMOS MOBILE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles