Publicat 31 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 30 Nov 2019

Asistent Manager

1 post

Candidatul ideal

- experienta de secretariat
- abilitati de comunicare
- dinamism
- putere de munca si determinare
- initiativa
- atitudine pozitiva
- cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Activitate de secretariat:
- preluare apelurilor telefonice, corespondenta, emailuri si distribuirea lor;
- centralizare si transmitere mesaje;
- programare intalniri;
- redactare corespondenta cu clientii, furnizorii, persoanele care intra in contact cu firma;
- alte lucrari.

Operatiuni de casa / numerar (contabilitate primara):
- intocmire actele aferente operatiunilor de incasari si plati in numerar si intocmire registru de casa;
- intocmire deconturi de cheltuieli, evidenta avansurilor nedecontate, situatie lunara privind delegatiile si zilele de delegatie.

Suport contracte clienti:
- arhivare contracte clienti;
- prelucrare si transmitere emailuri in relatia cu clientii;
- listare facturi emise;
- intocmire centralizator facturi emise, anulate, stornate.

Rezolvarea problemelor administrative si de protocol:
- primire vizitatori si organizarea desfasurarii in bune conditii a contactului cu acestia;
- pregatire plicuri (facturi, contracte, felicitari, alte materiale publicitare, etc) in vederea expedierii prin posta;
- trimitere corespondenta si ridicare colete de la oficiul postal (inclusiv trimitere contracte si facturi);
- preluare/expediere colete prin firmele de curierat;
- primire, inregistrare si repartizare corespondenta in interiorul firmei;
- comenzi consumabile si produse protocol;
- intocmire diverse liste si rapoarte la solicitarea managementului;
- intocmire registru de intrare-iesire;
- diverse rezervari (bilete de avion, cazare, etc);
- intocmire diverse adrese, imputerniciri;
- participare la activitatea de inventariere;
- alte activitati la solicitarea sefului direct.

Oferta (bonusuri, beneficii):
-salariu fix + bonuri de masa;
-asigurare privata de sanatate;
-acces la Arena Aqua Sport;
-oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru tanar, modern, dinamic şi profesionist.

www.imobiliare.ro, Portalul Afacerilor Imobiliare, este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Serviciile pe care le punem la dispozitia clientilor nostri inglobeaza 18 ani de experienta in domeniul afacerilor imobiliare online. Cu o baza de date de proprietati imobiliare din toate regiunile tarii si peste 1.600.000 vizitatori unici lunar, suntem lideri pe piata de profil din Romania.

Asistent Manager  -  Realmedia Network SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles