Publicat 22 Iul 2019 | Expiră 22 Aug 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-atitudine deschisa spre invatare;
-persoana sociabila si comunicativa;
-operare PC Ms Office, nivel avansat

Ultimul nivel de studiu absolvit sa fie dupa 2012 sau sa fie inscris la somaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-administrative:contabilitate primara;
-contactarea clientilor, organizatorilor, mentinerea legaturii cu diversi furnizori;
-intretinerea mentenantei:distribuire pe pagini de socializare:facebook, twitter etc;
-nu este necesara experienta;
-se ofera suport si training de dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei

Companie de training si IT.
Suntem experți în dezvoltare profesională și vom rămâne atât timp cât suntem capabili să materializăm dezvoltarea în rezultate măsurabile.

Transformăm potențialul individual sau de echipă în performanță funcțională măsurabilă.

Un partener eficient pentru HR

Un suport solid pentru business-ul strategic și operațional

Expirat
Asistent Manager  -  TOTAL CAPABILITIES CENTER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles