Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 19 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunoaste cel putin o limba straina la nivel avansat, limba ITALIANA constituie un avantaj;
- bune cunostinte operare PC (Word /Excel);
- bune abilitati de comunicare;
- are capacitatea de a lua decizii rapide si de a lucra cu termene limita;
- persoana orientata catre rezultat si spre rezolvarea problemelor;
- persoana organizata, cu gandire logica si cu initiativa;
- prezinta seriozitate, fidelitate fata de valorile companiei;

Descrierea jobului

- planificarea si organizarea activitatilor de birou

Beneficii:
- salariu fix + bonusuri
- posibilitatea de dezvoltare in cadrul companiei

Trans Argo Logistics este o companie cu capital integral romanesc avand ca obiect principal de activitate transportul rutier de marfuri intern si international, servicii de logistica, depozitare, transport agabaritic, transport maritim si transport aerian.

Expirat
Asistent manager  -  Trans Argo Logistics Srl