de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2019 | Expiră 11 Iun 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SC ESTIMO SRL angajeaza Asistent Manager!
Esti o persoana ambitioasa,determinata, perseverenta si muncitoare? Atunci te asteptam sa te alaturi echipei noastre. Cautam o persoana doritoare de dezvoltare personala si profesionala continua, cu abilitati de comunicare, de organizare si de planificare dezvoltare.

CERINTE MINIME:

  • Studii medii/superioare;
  • Capacitate de asimilare rapida a noilor cunostinte
  • Persoana cu atentie sporita pentru detalii si acuratete
  • Experienta in operarea calculatorului: cunostinte bune de operare Ms Office (Excel, Word) cat si cunostinte de contabilitate primara
  • Persoana capabila sa-si gestioneze timpul eficient ;
  • Experienta in vanzari contituie un avantaj.
  • Valorile de baza ale candidatului trebuie sa fie: corectitudinea, responsabilitatea si seriozitatea
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
  • Disponibilitate pentru un program full-time

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

  • Preluarea si gestionarea mesajelor, a apelurilor telefonice si a corespondentei;
  • O buna relationare cu clientii
  • Reprezentarea imaginei companiei cu interes;
  • Inregistrarea documentelor specifice domeniului de activitate;
  • Redactare de contracte,cereri, oferte, e-mailuri si documente
  • Postarea diverselor anunturi in mediul online
  • Contabilitate primara: emite facturi, avize, chitante, tine registrul de casa etc.
BENEFICII :
- SALAR ATRACTIV , AUTO , BONUS DE PERFORMANTA ,TICHETE MASA

Concept imobiliar nou pe piata! Ansamblul ESTIMO RESIDENCE, este un complex de locuinte moderne de o calitate superioara situat intr-o zona in plina dezvoltare, fiind in apropiere de Centura de Est a Clujului, lucru ce faciliteaza accesul spre centrul orasului cat si spre zonele limitrofe ale acestuia.

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  ESTIMO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles