Publicat 11 Apr 2019 | Reactualizat 11 Mai 2019 | Expiră 12 Mai 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Cunoasterea limbii engleze (scris / vorbit) - nivel avansat - este absolut necesara;
  • Cunoasterea altor limbi straine ( Italiana / Franceza ) - nivel mediu / avansat - constituie un avantaj;
  • Obligatoriu cunostinte bune de operare PC MSOffice (in special Excel / Word);
  • Abilitati de comunicare si organizare;
  • Capabil de lucru in conditii de stres si termene precise;
  • Capabil sa lucreze individual, dar si in echipa.
Fiind o echipa tanara, angajam si persoane proaspat absolvente.

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini:

  • Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
  • Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
  • Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
  • Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
  • Actualizarea bazei de date documente;
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
  • Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
  • Coordonarea activitatii de evidenta a personalului (ordinele de deplasare, certificate medicale, cereri de concediu, arhivare).
Oferim un pachet salarial motivant, training si oportunitatea de a va dezvolta impreuna cu firma.

Multumim,
Echipa Lannutti

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  EURO FLEET TRANSPORTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles