Publicat 01 Apr 2019 | Reactualizat 29 Apr 2019 | Expiră 02 Mai 2019

Asistent manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Cunostinte operare PC
- Capacitate analitica si atentie la detalii;
- Capacitatea de prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor limita;
- Riguros, capabil sa-si organizeze munca; pro-activ;
- Studii medii/superioare

Descrierea jobului

- Verificarea si selectarea partenerilor potentiali ai societatii in baza criteriilor de selectie stabilite precum si in functie de capacitatea juridica a acestora de a incheia contracte;
- Evaluarea situatiei financiare si comerciale a clientilor din portofoliul societatii, a actionariatului si managementului acestora pentru acordarea de credite comerciale;
- Contactarea telefonica a clienţilor in vederea verificarii informatiilor si activarea acestora in sistemul informatic;
- Verificarea contractelor comerciale incheiate de catre agenti si inregistrarea acestora in sistemul informatic;
- Asistarea agentilor de teren la semnarea contractelor comerciale;

Descrierea companiei

Firma nationala de prestrai servicii

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles