Publicat 28 Mar 2019 | Expiră 28 Apr 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana responsabila, organizata, amabila si atenta la detalii;
- o persoana spontana, cu excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
- careia sa ii placa brandurile si sa interactioneze excelent cu clientii;
- detine abilitati de negociere.
- aspect placut/prezenta profesionala;
- dispusa la deplasari;
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat, si alte limbi straine de circulatie internationala,

Descrierea jobului

- planificarea agendei de lucru a managerului,
- promovarea si vanzarea produselor,
- consilierea si identificarea corecta a nevoii clientului;
- cunoasterea caracteristicilor tehnice si comerciale ale produselor;
- raspunde direct de operatiunile contabile primare si gestiunea marfii;
- vanzare prin program de gestiune cu casa de marcat si POS, inchideri de zi.
- receptioneaza si inventariaza marfa,
- mentine un mediu de lucru profesional, ordonat si estetic in magazin.

Beneficii oferite:
- salariu motivant
- bonusuri
- diurne, cand sunt necesare deplasarile.

Yourwatch este o companie ce si-a deschis un nou magazin in Cluj-Napoca, pe str. Napoca nr.2. Aceasta se ocupa cu vanzarea bijuteriilor, diamantelor si in special a ceasurile de lux. Pentru mai multe detalii, va invit sa intrati pe site-ul oficial www.yourwatch.ro

Expirat
Asistent Manager  -  Your Watch