check_circle

Job verificat

|Publicat 18 Mar 2019 | Reactualizat 15 Apr 2019 | Expiră 18 Apr 2019

Asistent Manager

1 post

Descrierea postului:

asigura corespondenta cu partenerii de afaceri ai companiei;
administrarea documentatiei;
organizarea i asigurarea fluxului informational;
asigurarea protocolului pentru clientii, colaboratorii i furnizorii companiei;

Cerinte:'
studii superioare finalizate;
cunoaterea limbii engleze la nivel avansati notiuni de operare MS Office (Word, Excel);
prezenta fizica placuta i discurs profesionist;

Se ofera:

pachet salarial motivant;
conditii de munca deosebite, ntr-un mediu dinamic i stimulativ;
programarealntalnirilor ntre reprezentantii clientilor i Managerul General;
preluarea diverselor solicitari de la reprezentantii operatorilor din centrul comercial n relatia cu Managerul General.

capacitatea de a comunica i relationaIn situatii diverse;
capacitatea de organizare i prioritizare;
initiativa i atitudine pozitiva;
flexibilitate, discretie i loialitate.

posibilitatea integrarii ntr-o echipa tanara, caracterizata prin performantai succese dovedite.
Expirat
Asistent Manager  -  S.C. IULIUS REAL ESTATE S.R.L