Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, constructiva, pozitiva, deschisa provocarilor.
Cunostintele Office si utilizarea avansata a calculatorului, sunt necesare pentru ocuparea postului.
Cunostintele de grafica, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Monitorizarea activitatii companiilor aflate in portofoliul firmei.
Controlling operational, consilierea angajatilor companiilor beneficiare, in utilizarea platformelor informatice.

Consiliere management, Audit operational, Marketing, Business Intelligence, SAP Integration, Publicitate.

Expirat
Asistent manager  -  Brand Identity Development SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles