Publicat 11 Mar 2019 | Reactualizat 10 Apr 2019 | Expiră 11 Apr 2019

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne mărim echipa!

Cum nouă ne place să zâmbim tot timpul, căutăm o colegă cu caracter pozitiv, comunicativ, cu o fire energică și căreia să îi placă munca în echipă.

Experiența o vom forma. Noi te învățăm tot ce ai nevoie să știi!

Cunoașterea limbii engleze minim nivel conversațional, cunoștiințele de operare PC și capacitatea de analiză, sinteză ținem neapărat să le ai deja.

Descrierea jobului

Vom investi în dezvoltarea ta pentru ca tu să devii un office manager profesionist:

Vei participa la training-uri de formare;
Vei învăța toate aspectele ce țin de domeniul administrativ;
Vei face parte dintr-o echipă tânără;
Vei avea posibilitea să avansezi în funcție de implicarea ta.

Ce vei facem mai exact?
Activități administrative și de secretariat, de ordonare și arhivare acte;
Elaboreaza şi redactează documentele cerute de management;
Indosariază și arhivează corespondența și mesajele primite din partea partenerilor, clienților sau a celorlalți angajați;
Preia apelurile telefonice și transmite mesajele;
Primește vizitele colaboratorilor firmei;
Expediaza corespondența.
Pentru noi, succesul înseamnă alegere și oportunitate. Pentru tine?

Povestea Profit Point începe cu mai bine de 10 ani în urmă, perioadă în care ne-am definit experienţa prin:

deschiderea a 18 sedii în Europa; desfăşurarea a peste 2000 de ore de cursuri practice în fiecare lună; specializarea a peste 7500 de persoane prin programele noastre de educaţie financiară.

Aceasta este adevărata carte de vizită a unuia dintre cele mai puternice branduri de dezvoltare personală prin educaţie – o carte de vizită în care experienţa îşi spune cuvântul prin cifre concrete, nu doar prin texte frumoase.

MISIUNE NOASTRĂ - AVANTAJELE TALE

Şi pentru că orice poveste reuşită, care rezistă testului timpului, are în spate o morală – a noastră este pe cât de simplă, pe atât de puternică: Educaţia înseamnă Profit.

Pentru că aici misiunea noastră este să te dezvolţi personal prin educaţie financiară, să îţi valorifici potenţialul intelectual și capitalul financiar prin soluții practice, adaptate stilului tău!

Expirat
Asistent manager  -  PROFIT POINT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles