check_circle

Job verificat

|Publicat 28 Feb 2019 | Expiră 31 Mar 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare, de preferat in domeniul economic sau administrativ
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Persoana punctuala, foarte bine organizata, atenta la detalii
  • Atitudine pozitiva, seriozitate si responsabilitate
  • Engleza – nivel mediu
  • Experienta pe un post similar reprezinta avantaj

Descrierea jobului

  • Asigura suportul pentru colegii din cadrul societatii cu privire la diverse situatii specifice: deplasari, cursuri, adeverinte, deconturi, predari documentatii etc.
  • Este responsabil/a cu privire la primirea si transmiterea corespondentei societatii (fax-uri, memo-uri, e-mail-uri, note interne). Inregistarea si distribuirea corespondentei conform normelor interne
  • Centralizarea necesarului de papetarie, mobilier, echipamente si distribuirea catre solicitanti
  • Intocmirea deconturilor si transmiterea documentelor catre persoana responsabila conform normelor interne
  • Organizarea activitatilor de protocol
  • Receptionarea apelurilor si directionarea acestora
  • Intocmirea de rapoarte si documente periodice necesare departamentelor din cadrul firmei
  • Realizarea pontajului lunar
  • Mentinerea relatiilor cu diversi clienti si terti

Eximprod este un grup de companii care isi desfasoara majoritatea activitatilor in domeniul energetic, fiind unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata produselor, echipamentelor si serviciilor pentru transportul si distributia energiei electrice.

Misiunea Eximprod este de a oferi solutii moderne clientilor interni si externi de pe piata de energie electrica.

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  Eximprod Grup SRL