Publicat 27 Feb 2019 | Reactualizat 12 Mar 2019 | Expiră 13 Mar 2019

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
- studii superioare
- experienta operare PC (Word, Excel, navigare motoare de cautare Internet)
- disponibil la deplasari
- bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI:
- se ocupa de intocmirea documentelor necesare activitatii zilnice
- pleaca periodic in delegatii in vederea organizarii cursurilor
- asigura o buna relatie cu clientii si colaboratorii

Societatea activează pe piața de training din 1995 având o experiență de 24 ani.
În prezent desfăsurăm proiecte de trainig în mai multe direcții:programe de specializare/perfecționare acreditate de A.N.C.; conferințe, forumuri externe; programe de teambilding.

Expirat
Asistent manager  -  EXPERT AUDIT GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles