check_circle

Job verificat

|Publicat 08 Feb 2019 | Reactualizat 10 Mar 2019 | Expiră 11 Mar 2019

Asistent Manager

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii:
-absolvent de studii medii;
Aptitudini:
-inteligenta (gandire logica, memorie);
-corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
Atitudini:
- sincer, dispus la colaborare

Autoritate si libertate organizatorica:
Utilizeaza echipamentele/consumabilele puse la dispozitie de firma

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini. Obiective de atins in activitatea desfasurata:
- cunostinte bune operare PC MSOffice – WORD, EXCEL, navigare internet
- limba engleza scris/vorbit
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- actualizarea bazei de date documente
- rezervari hotel parteneri externi, etc.
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv + bonuri de masa
- Bonusare in functie de performanta
- Decontare transport ( cu masina firmei sau mijloc de transport in comun)

Biochem Animal Health & Nutrition este o companie dinamica, prezenta in Romania din 2008. Suntem subsidiara producatorului german de aditivi furajeri Biochem GmbH. Fiind in continua dezvoltare, echipa din Romania creste atat calitativ, dar si cantitativ. Mai multe detalii gasiti accesand www.biochem.net

Expirat
Asistent Manager  -  S.C. BIOCHEM ANIMAL HEALTH AND NUTRITION S.R.L.