Publicat 07 Ian 2019 | Reactualizat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Feb 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare ;
• Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Outlook, Internet);
• Foarte buna cunoastere a limbii engleze (citit, scris, vorbit);
​​​• Experienta profesionala: minim 2 ani intr-o pozitie similara;
• Capacitate de analiza / filtrare a informatiilor;
• Abilitati de organizare a activitatii, planificare, prioritizare;
• Flexibilitate si capacitate de adaptare la schimbare;
• Capacitate de invatare si dezvoltare personala;
• Capacitate de a lucra in echipa;
• Bune abilitati de comunicare ;
• Atitudine pozitiva, energica, capabil sa lucreze intr-un mediu solicitant.

Descrierea jobului

Organizeaza si administreaza agenda de lucru a Directorului General;
Gestioneaza si organizeaza fluxul de documente interne si externe catre Directorul General;
Colecteaza date, situatii, rapoarte de la managerii de departamente, prelucreaza datele, gestioneaza informatiile si raporteaza Directorului General;
Participa si pregateste sedintele de business;
Organizeaza corespondenta (primeste, inregistreaza, distribuie, trimite prin fax sau prin posta/ curierat, arhiveaza corespondenta);
Tine evidenta registrului general de intrari/iesiri a documentelor in/din societate;
Receptioneaza si redirectioneaza apelurile telefonice / faxuri / distribuie documentele primite prin fax;
Interactioneaza si mentine relatia cu furnizorii (utilitati, birotica, protocol, etc), clientii si colaboratorii interni si externi ai companiei;
Intocmeste rapoarte, prezentari, corespondenta de afaceri;
Traduce in/din limba engleza documente de prezentare a firmei sau alte documente specifice managementului companiei;
Se ocupa de activitatea de protocol, primirea vizitatorilor.

Grupul Aaylex, lider în domeniul producției și distribuției de carne de pasăre, are o experiență de peste 25 de ani în România.
Produsele grupului Aaylex se regăsesc sub brandul unic CocoRico. La nivel național, CocoRico este prezent prin intermediul tuturor canalelor de distribuție: în marile lanțuri de magazine, în comerțul tradițional, în cadrul rețelei de magazine proprii și partenere CocoRico, Horeca, fiind distribuit totodată și prin canalul de „re-sell„ către cei mai importanți procesatori de carne. Grupul Aaylex este cel mai mare exportator de carne din România, având un amplu portofoliu de clienți externi, provenind din peste 10 state, printre care se numără: Marea Britanie, Franța, Grecia, Cehia, Slovacia, Macedonia sau Olanda. Exportul reprezintă aproximativ 30% din producția grupului, constând în special în produse proaspete, refrigerate.
Grupul Aaylex integrează cu succes sistemul „de la ou până în farfurie”, desfășurându-și activitatea la nivel național și având sedii sau puncte de lucru în București și 9 județe ale țării: Buzău, Brăila, Călărași, Cluj, Dâmbovița, Galați, Giurgiu, Ilfov și Prahova.
Unitățile de business ale Aaylex sunt specializate în diferite procese operaționale, începând de la producția de hrană pentru păsări, reproducție, incubație, creștere a puilor de carne și până la abatorizare și distribuție.
Aflat intr-un proces continuu de dezvoltare, grupul de firme Aaylex este în căutare de profesioniști care doresc să contribuie la succesul organizației. Dacă ești o persoană implicată, responsabilă și dornică de a evolua în plan profesional și personal, ai șansa să te alături echipei noastre, aplicând in cadrul acestui anunt.

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  AAYLEX GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles