Publicat 05 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 05 Feb 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul idea

Proactivitate, deschidere pentru nou, seriozitate si responsabilitate asumata, onestitate, organizare, atentie la detalii, si atitudine pozitiva.Descrierea jobului

Descrierea jobului

CERINTE:

- Experienta minim 3 ani in activitati administrative / secretariat / asistent manager
- Cunosterea limbii engleze – nivel mediu-avansat, reprezinta un avantaj
- Cunoasterea buna a programelor MS Office (word, excel, powerpoint, outlook)
- Studii superioare: preferabil Stiinte Economice sau Drept
- Fara cazier

RESPONSABILITATI:

- Efectuarea in timp util a tuturor sarcinilor delegate de manager
- Asigurarea suportului administrativ pe toate departamentele firmei
- Centralizarea si structurarea informatiilor interne
- Participiarea la anumite sedinte si proiecte
- Organizarea deplasarilor si meeting-urilor de business
- Propunerea de solutii pentru diverse probleme atunci cand este necesar
- Mentinerea unei comunicari armonioase cu clientii companiei
- Alte sarcini in legatura cu postul trasate de director / administrator

OFERTA:
- Salariul negociat platit la timp
- Seriozitate
- Atmosfera de lucru placuta
- Program de lucru: L-V: 9.00 – 18.00, o ora pauza de pranz.

Colaboram impreuna!

SC. SLAVA SRL. cu sediul in Pitesti, infiintata in 1993, are ca obiect de activitate productia si comertul de mobilier. In decursul anilor si pana in prezent, SC. SLAVA SRL. a devenit un brand important in comercializarea mobilei la nivel national, colaborand cu cele mai importante magazine din tara. Slava dispune de un showroom de prezentare de 6000 mp.

Slava Mobilier la Comanda a fost creat din dorinta de a oferi servicii complete la cel mai inalt nivel profesionist in desidn-ul interior atat pe plan local cat si international.

Slava Mobilier laComanda pune la dispozitia clientilor sai realizarea gratuita de proiecte de catre un designer cu o vasta experienta. Serviciile noastre sunt complete, de la consiliere, proiectare pana la management-ul de proiect pentru a livra amenajarea dorita in forma finala la „cheie”. Slava Mobilier Stil ofera mobilier caracterizat prin calitate, rafinament si eleganta.

Complex Slava - Partener Mobila LEMET

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  SC PRO ART QUALITY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles