Asistent Manager Vanzari

Marigetabio S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dorim sa ne marim echipa alaturi persoane care sunt atrase de domeniul vanzarilor si doresc sa faca o cariera din asta.Jobul este in sectorul 6 si nu necesită munca de teren, activitatea se desfășoară exclusiv la sediul companiei. Ne-ar face plăcere să primim candidaturi ale unor persoane motivate, ambițioase, dornice de performanță, serioase dar si carismatice.

-abilitati de comunicare, relationare, negociere si prezentare
-flexibiliate, entuziasm, creativitate si spirit de initiativa
-putere de convingere
-capacitatea de a asimula usor cunostinte noi
-experienta in vanzari (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

-prospectarea pietei
-stabilirea intalnirilor cu potentialii clienti
-elaboreaza oferte catre client
-mentine legatura cu clientii
-implicarea active in promovarea produselor si serviciilor companiei
-urmarirea targhetului de vanzari
-participa la traning-urile organizate de catre companie

Beneficii:
-salariu fix + comision din incasari
-training de vanzari
-team-building-uri
-posibilitatea de promovare

Companie Multinationala prezenta la nevel European in peste 25 de tari , iar in Romania prezenta de 6 ani angajeaza Asistent Manager Vanzari.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022